CHROME GALAXY

 Berte tento článek jako varování kolegům motorkářům.

Zkušenosti s objednávkami zcela negativní. Žádné číslo objednávky, žádné potvrzení o akceptování objednávky, žádný podmínkami deklarovaný termín dodání. Po dvou měsících mlčení, žádné informace o zboží za cca 4500 Kč.

Toto není mojí první špatnou zkušeností s prodejcem. Loni v květnu jsem si u stejného prodejce objednal krycí plexisklo na budíky pro GoldWing 1500 SE za 2300 Kč. Po čtyřech měsících telefonického uhánění (z jeho strany nečekejte žádnou aktivitu) jsem objednal jinde. Od jiného prodejce jsem měl plexi za 10 dnů doma i když jeho hlavní činnost není prodej dílů na GoldWing.

Chcete-li opravdu své zboží, pak zcela upřímně radím, firmě Chrome Galaxy a jejím ekvivalentům, např. Kuryakyn v Opavě se obloukem vyhněte. Majitel mi vloni sdělil, že je jedinný dodavatel v republice a že všichni prodejci berou stejně jen od něho. Tím mi dal najevo, že on je pánem situace. Nijak moc jsem po pravdivosti jeho tvrzení nepátral, ale vzhledem k rychlosti, s jakou jsem měl kryt na budíky z jiného zdroje, to asi tak horké s tím monopolem nebude.

Před měsícem jsem se obrátil na novou pobočku v Praze. Tam mi pán na kontaktu slíbil přitlačení na věc. Po bezmála měsíci NIC. I kdyby bylo zboží z USA, připadá mi vzhledem k rychlosti a hlavně k informovanosti zákazníka, že zboží je vyráběno v australské buši a vozí ho karavanou na velbloudech přes Saharu a ještě mají v každé oáze týden volno.  :o)

Jeden klad tento pseudoobchod má. Nechce platby předem. Ovšem vzhledem k cenám a především k důvěryhodnosti prodejce by asi stejně nikdo předem neplatil.  

Samozřejmě, že článek zruším, když k tomu budu mít důvod. Zatím důvod nemám, neboť na e-mail neodpovídají ani v Opavě, ani v Praze. Vypadá to na klasiku - nic opět nedostanu. Jen jsem ztratil další dva měsíce čekáním. 

PRODEJCEM DEFINOVANÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY, ALE .....

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY ???

Nakonec jsem objednávku zrušil, když mi na e-mail neodpověděli ani po třech týdnech po dvouměsíčním tichu na bojišti a poohlédl jsem se na webu po náhradě originálních předních (Front) reproduktorů. Ve fulltextu Seznamu mi hnedle vyjel odkaz na mnohem kvalitnější a výkonnější (až 75W sinus na kanál) za třetinu ceny originálních dvoupásmových repro. Membrána je z polypropylenu, tedy nenavlhavá. Repráky mají impedanci 4 Ohmy, originál na GW jsou 3 Ohmy, ale snížení výkonu není až tak patrné. Dolní basovací frekvence je velmi dobrá (45 Hz), horní nás starší prkosy nemusí trápit, protože stejně slyšíme přibližně do 11 kHz. S rezervou je hlasitost dostatečná i přes blembák. 

Fotografie použita dle Creative Commons SheldonPhotography, David_Yannick  © 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode